top of page

Co o nás říkají naši klienti

Jeden svět

Ondřej Kamenický

Ředitel festivalu Jeden svět

Člověk v tísni

"Díky výzkumu od Evalytics se nám povedlo definovat, jak naši diváci vnímají jak samotné filmy, tak i doprovodné akce a jaký dopad jednotlivé filmy mají. Je to pro nás velmi užitečné v dalším plánování a rozvoji programu a díky tomu se můžeme posunout zase o kus dál. Tým Evalytics nám také pomohl získat velmi cennou zpětnou vazbu ohledně přístupnosti festivalu pro různé cílové skupiny – přístupnost je pro nás důležitá a evaluace nám pomohla pochopit, kde se můžeme zlepšovat, co funguje a co ne. Spolupráce s Evalytics byla po celou dobu profesionální, příjemná a hlavně ohromně přínosná. Děkujeme!"

NIDV

Helena Plitzová

Ředitelka Národního institutu pro další vzdělávání

"Společnost Evalytics s.r.o. prováděla pro Národní institut pro další vzdělávání obsáhlejší analýzu na téma Klienti a poskytovatelé DVPP, na základě které jsme získali relevantní informace k pochopení dynamiky klientů dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a jejich potřeb, ale také aktuální přehled různých poskytovatelů DVPP v České republice."

Ženy s.r.o.

Eva Čejková Vašková

CEO Testuj.to

"Evalytics nám pomáhá maximálně využívat potenciál našeho byznysu a interpretovat zdánlivě složitá témata zcela jednoduchým způsobem."

bottom of page